Rezultate școlare

Participarea la concursuri si olimpiade poate fi un aspect esential in dezvoltarea educatiei si a carierei unui elev. Acestea ofera oportunitati unice de a-si testa cunostintele si abilitatile, de a se implica in competitii academice si de a interactiona cu alti elevi talentati din intreaga lume. Participarea la aceste activitati poate fi un catalizator pentru motivatie, stimuland elevii sa invete mai mult si sa se perfecționeze in domenii specifice. De asemenea, performanta buna la aceste competitii poate deschide noi posibilitati si poate contribui la formarea unei retele solide de contacte profesionale in viitor. Prin urmare, incurajam toti elevii sa profite de aceste oportunitati si sa participe activ la concursuri si olimpiade pentru a-si dezvolta potentialul la maximum.

Rezultate școlare 2022-2023
Rezultate școlare 2021-2022